1 ayda 5 kilo nasıl verilir

Bir kaç ipucu ile çok fazla yorulmadan 1 ayda çok rahat şekilde 5 kilo verebilirsiniz bundan emin olabilirsiniz. Öncelikle kendinize güvenin. 1 ayda 5 kilo verebilecegine inanın.

Yasaklar

1- Şeker

2- Ekmek

3- Çikolata

 Gelelim yapacaklarınıza !

1- Kaloriye son
Çok sık yediğiniz, yağ oranı yüksek ve size kilo yaptıgına inandıgınız bir yiyeceği seçin ve onu 1 ay için tarihe gömün. Sonra zaten siz kendiniz istemeyeceksiniz.

2- Yiyecek miktarını azaltın.
Normalde her zaman yediğiniz miktarı azaltın. Zaten hala istediğiniz şeyi yiyor olacaksınız ama biraz daha az şekilde.  Ve büyük bi ihtimal bi süre sonra alışacaksınız ve kendinizi asla aç hissetmeyeceksiniz.

3- Daha çok SU, Daha çok SU!
Gün içinde daha çok su ve daha çok su içmeye özen gösterin. Vücudunuzdaki yağ parçacıklarının kaybolduğunu göreceksiniz.

[reklam1]

4- Ve Yağa “dur” deyin.
Vermeyi amaçladığınız kilonun yanında günde almanız gereken maksimum yağ miktarı, aldığınız günlük kalorinin yüzde 25’ini oluşturur. Bu miktarı daha aşağı düşürmeyin. Yağ enerji verir. A,B,E,K vitaminleri vücut için yararlı fonksiyonlara sahiptir.

5- Kalorileri azaltın.
Kalorileri azaltmeyı artık bir oyun haline getirin. Bugün yediklerinizi hesaplayın, Yarın bundan 50 kalori düşün. Öbür gün bir 50 kalori daha düşün. Ve Günde 1100 – 1200 kalorinin altına düşmemeye dikkat edin.

Yayınlayan

Burcu KAYALI

hepimiz fit bir vücut istiyoruz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir