1 Ayda 5 Kilo verdiren Diyet

1 ayda 5 fazlalık vermek ister misiniz diye sorsak sanırız herkesin cevabınız “EVET” oluru. Ama kim diyet yapacak, kim spor yapacak sorularıda kafanızı kurcalayıp dururdu.  Aslında o kadar da zor degil, aç kalmadan spor yamadan sadece beslenme alıskanlıklarını hafifce değiştirerek hızlı ve sağlıkl bi şekilde kilo vermeniz elinizde, 10 günde ortalama 1.5 – 2 kilo vereceğiniz bu diyetle kilolaraınzdan sizi kurtaracak…

Öğle yemeği, kahvaltı ve akşam yemeklerini doyurucu ve hafif gıdalar sunan bu diyet sayesinde açlıktan kurtulacaksınız. işte 1 Ayda 5 Kilo verdiren Diyet özellikleri ve detayları;
[reklam1]

 

1- Tamamen unutun

?
?

Sık yediğiniz, yağ ya da şeker oranı yüksek bir yiyeceği seçin ve onu 30 gün için tamamen unutun. Bu süre sonunda o yiyeceğin tadı ağzınızdan silinecektir.

 

2- Su için

suicme460

Daha fazla su içmeye başlamalısınız. Günde en az 8 bardak su içerek işe başlayabilirsiniz. Eğer böyle bir alışkanlığınız yoksa yanınızdan küçük bir su şişesini ayırmayın, bu şişeyi her gördüğünüzde içmek aklınıza gelecektir.

 

3- Yemeğin ardından yatağa girmeyin

uykusuzlukgen.jpg

Kilo almamak için özellikle akşam yemeğinden hemen sonra yatma alışkanlığından kurtulun, mümkünse akşam altıdan sonra meyve dışında bir şey yemeyin. Gece atıştırmalarından da kurtulun.

 

4- Sık yiyin

yemek-yemek-kilo-verme

 

Kilo vermek isteyenlerin düştüğü yanılgılardan biri de çok sık yemek yemenin kilo verdirmeyeceği inancıdır fakat bu yanlıştır. Çünkü beş altı saatte bir mideyi boş bırakmamak metabolizmanızın hızlı çalışmasına neden olur. Bu nedenle az az ve sık sık yemelisiniz.

ÖRNEK DİYET LİSTESİ

Kahvaltı Seçenekleri

1 katı pişmiş yumurta, 1 dilim reçelli tost ekmeği, 1 kâse meyveli yoğurt

Öğle Yemeği Seçenekleri

1 tas domates veya karışık sebze çorbası, üzerine krem peynir sürülmüş 1 dilim tost ekmeği, 1 dilim karpuz.

Akşam Yemeği Seçenekleri

1 tas domates çorbası, 3 adet etli kabak dolması, 1 tabak meyve salatası.

 

[reklam1]

Yayınlayan

Burcu KAYALI

hepimiz fit bir vücut istiyoruz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir