Zayıflopedi

1 ayda 6 kilo verdiren diyet
Uzun zamandır görsel medya ve internette dolaşan Ender Saraç gibi zayıflama uzmanları tarafından da tavsiye edilen  1 ayda 6 kilo verdiren diyet sağlıklı diyet listeleri... 1 ayda 6 kilo verdiren diyet

Uzun zamandır görsel medya ve internette dolaşan Ender Saraç gibi zayıflama uzmanları tarafından da tavsiye edilen  1 ayda 6 kilo verdiren diyet sağlıklı diyet listeleri arasında yer almaktadır. Sizde 1 ayda 6 kilo vermeyi planlıyorsanız eğer bu yazımıza göz atmalısınız.

Özel durumlarda biraz daha hızlı fazlalık verilebilir. Fakat bunu süreklilik haline getirmek, 1 ayda 5 yada 6 kilo gibi mantıklı hedefler yerine 15 kilo gibi sağlıksız kilolar vermeye çalışmak tıbbi açıdan sorun yaratmaktadır. En ideal olan haftada 1 kilo zayıflamaktır.  Şunu Unutmayın ki sadece aç kalarak diyetle sağlıklı zayıflama olamaz. Beraberinde düzenli hareket, egzersiz, bitki çayları ve gerektiğinde kullanabilecek doğal bitkisel karışımlar en doğru olanıdır.

Sabah

iStock_000009815011Medium-800x500_c
 4,5 kaşık sade müsli, 5 kaşık az yağlı yoğurt üzerine bol miktarda tarçın, 5-6 adet fındık. Ara öğünde 1 adet yeşil elma yiyebilirsiniz.

Öğlen:

balik-protein-diyet
1 kase patates ve havuç konulmadan yapılacak sebze çorbası, yarım tavuk göğüsünü ızgara biçiminde yiyebilirsiniz. Ara öğün olarak 2 adet kivi öneriyoruz. bununla birlikte 4 parmak yağsız az tuzlu peynir tüketebilirsiniz.

Akşam yemeği:

patates-haslama
4-5 kaşık az yağlı, bol soğanlı, hafif acılı bulgur pilavı, 5 kaşık kimyonlu, bol kırmızı biberli nohut, 2 yeşil sivri yeşil biber ve söğüş ile birlikte yeşillikler yenmelidir. Akşam atıştırması olarak 1 adet elma yada kivi tüketebilirsiniz.

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir