Zayıflopedi

1 ayda 6 kilo vermek
Artık yaz geldi ve kilo binlerce insanın sorunu. Fazla kilolar sağlık dengesini bozmakla kalmıyor, hem de estetik açısından fazlasıyla sorun teşkil ediyor. Kimse göbeği gözüksün, kalçalarının... 1 ayda 6 kilo vermek

Artık yaz geldi ve kilo binlerce insanın sorunu. Fazla kilolar sağlık dengesini bozmakla kalmıyor, hem de estetik açısından fazlasıyla sorun teşkil ediyor. Kimse göbeği gözüksün, kalçalarının şekli bozulsun istemez. Yağlı beslenme, Abur cubur ve fast food derken kilo aldığımız bile fark edemeden göbeğimiz yada kalçamız çoktan belirmiş oluyor. Ama çok geç değil. Sağlıklı beslenerek ve hareket ederek bu kiloları geldiği gibi geri göndermek mümkün. Sizin için kalıcı kilo vermenin altın tüyoyla kolay formülünü yazıoruz.!

Belki bu önerilerin tamamını uygulamayacaksınız fakat en azından kendinize bir kaç tanesini belirleyin ve 1 ay boyunca düzenli bunları uygulamaya çalışın. Bu basit kilo verme yolları gerçekten işe yarıyor ve bunu sizde göreceksiniz. Bu yöntemler ile 1 ayda 6 kilo vermek çok basit.

1- En kalorili yiyeceği unutun.

yemek yemek zayiflma
Özellikle çok sık yediğiniz, yağ oranı yüksek bir yiyeceği seçin ( hamburger, pizza v.s ) ve artık onu 1 ay için tamamen unutun.

 

2- Yiyeceklerinizin miktarını azaltın.

az porsiyon
Her zaman yediğiniz miktarı artık düşürün.  Evet hala istediğiniz şeyi yiyor olacaksınız. Büyük bir ihtimalle kendinizi aç hissetmeyeceksiniz.

 

3- Dışarda Ölçüyü kaçırmayın.

disarda-yemek-yemek
Dışarıda yemek yediğiniz zaman, bir ufak bir salata yiyin.

 

4- Kahvaltı edin.

diyet kahvalti zayiflama
Asla ama asla kahvaltıları atlamayın. Pişmiş yulafın içine kuru üzüm koyup yemeyi deneyin.

5- Fast Food’a dikkat edin.

fast-food-yasak
Fast Food, kilo yapar.. Fakat yinede çok zor durmda kalırsanız ve Mc Donald’s ziyaret etmek zorunda kalırsanız, sade hamburger ve diyet içecekleri tercih edin.

6- Vücudunuzu çalıştırın.

diyabeti_onlemek_icin_gunde_40_dakika_yuruyus_h25743
Sizi daha aktif olmaya zorlayacak birşeyler yapın. bi arkadaşınızla yürüyün.

 

7- Spor yapın.

Gym-Etiquette
Spor salonuna gitmek harika bi fikir değil mi ? Akşam yemeği randevularınızı spor salonunun randevuları ile değiştirin. Sağlıklı, ufak bir öğle yemeğinden sonra spor ayakkabılarınızı giyin, arkadaşınızla buluşun ve bir yerlere gidin.

8- Yavaş yemek yiyin.

corba(3)
Fazla kilolular, hızlı yemek yiyenlerdir. Arkadaşlarınızla veya ailenizle ne zaman yemek yerseniz yiyin, yemeği en son bitiren kişi siz olun.

9- Abur cubur yemeyin.

abur-cubur
Verilecek 2-3 kilo bir yanda, kilolarınıza kilo katacak abur cuburlar diğer yanda ve siz bugüne kadar hiç aç kalmasanız da bunlardan bir türlü uzak kalamadınız.

 

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir