Zayıflopedi

1 Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet
Haftada 4 kilo verilebilir mi ? Bizce Evet.  Yaza girdiğimiz şu yeni dönemde kadınların en çok tercih ettiği diyetlerden biri de şok diyetler. 1 haftada 4 kilo verdiren... 1 Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet

Haftada 4 kilo verilebilir mi ? Bizce Evet.  Yaza girdiğimiz şu yeni dönemde kadınların en çok tercih ettiği diyetlerden biri de şok diyetler. 1 haftada 4 kilo verdiren diyet yazımız ile çok kısa zamanda zayıflamanız da sağlasa da diyetisyenleren aldığınız öneriler dahilinde diyetinizi yapmanız da fayda var.

Yaptığınız diyetler ile birlikte hergün 20 dakika yürümeniz ve gün içinde en az 2 lt su içmeniz çok önemlidir. Diyet boyunca yağlı yiyecekler, ekmek, şekerli tüm içecekler ve tatlılardan uzak durmanızı öneriyoruz.

 

Bazı bünyeler bu gibi şok diyetleri kaldıramayabilir. Bu diyetin yanında mutlaka spora ve içtiğiniz günlük su miktarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

1 Haftada 6 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1. GÜN

diyet_kahvalti_secenekleri0

Sabah: Sabah kahvaltısında1 tost, 2 çay kaşığı tereyağı, yarım bardak greyfurt suyu, 1 fincan kahve, su ya da çay

Öğle: Öğle yemeğinde 1 tost, yarım porsiyon ton balığı, yarım adet muz, 1 fincan çay, kahve ya da su

Akşam: 85 gram tavuk, 1 tas haşlanmış bezelye, 1 adet elma, 1 bardak greyfurt suyu, 1 kup vanilyalı dondurma, 1 fincan çay, kahve ya da su

 

2. GÜN

kahvalti

Sabah:  Sabah kahvaltısında 1 tost, 1 adet haşlanmış yumurta, yarım adet muz, 1 fincan çay, kahve ya da su

Öğle: Öğle yemeğinde 1 kâse yoğurt, 2 adet bisküvi, 1 fincan çay, kahve ya da su

Akşam: Akşam yemeğinde yarım bardak greyfurt suyu, yarım adet muz, 1 adet sosis, 1 porsiyon haşlanmış brokoli, 1 top vanilyalı dondurma, 1 fincan çay, kahve ya da su

 

3. GÜN

kahvalti-zayiflamak

Sabah:  Bu sefer sabah kahvaltısında tost yok. 1 adet elma, 1 adet bisküvi, 1 dilim yağsız peynir, 1 fincan çay, kahve ya da su var.

Öğle:  Öğle yemeğinde ise tostunuz yine olmalı 1 adet tost, 1 adet haşlanmış yumurta, 1 fincan çay, kahve ya da su.

Akşam: Akşam yemeğinde ise 1 porsiyon ton balığı, 1 bardak greyfurt suyu, yarım adet muz, 1 tabak karnabahar, yarım kup vanilyalı dondurma, 1 dilim karpuz ya da kavun yiyebilirsiniz, 1 fincan çay, kahve ya da su.

 

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir