1 Haftada Göbek Eritme Yöntemleri

Yaz geldi ve bikini sezonu açıldı. Göbeğinizden rahatsız mısınız ? Maalesef kışın bol miktarda almış olduğunuz şeker, ekmek, tuz göbek yapmış olabilir ama sorun degil asagı yazdıgımız kuralları uygularsanız göbeginiz kısa sürede gidecektir. Hadi size harika 1 Haftada Göbek Eritme Yöntemleri yazısı 🙂

Unutmamanız gereken birşey var ki oda artık abur cubur, şekerli, yağlı, tuzlu ve özellikle hamur işi yiyeceklerden uzak durmanız. tabiki fast food hiç yok.. aaa dediğinizi duyar gibiyiz ama üzgünüz, fit vucut için katlanmalısınız. : )

Evet başlıyoruz!

[reklam1]

* Günde üç öğün yiyin

diyet-kahvalti-tarifi

İyi bir kahvaltı şart, 1 öğününüz protein bakımından zengin (öğlen veya akşam), tavuk, pirinç gibi tam tahıllılar, bol sebze, çorba ya da salatadan oluşmalı. Ama Gün içinde en az 5 porsiyon meyve ve sebze tükettiğinizden emin olun.

* Acıkmayı beklemeyin.

yemekpisirme460

Özellikle öğün atlamak ve çok acıkmak aşırı yemenize neden olur. Sağlıklı atıştırmalıklardan seçin sabah kahvaltıdan sonra / akşam çay zamanı bunları tüketin.

* Limon Suyu Şart

ne-kadar-ve-ne-siklikta-su-icmelisiniz--5701395
* Güne 1 bardak sıcek suya sıkılmış limon suyu içarek başlayın. Gün içinde en az 7-8 bardak su içtiğinizden emin olu n. Ayrıca, bir kaç bardak bitki çayı da içebilirsiniz.

* Yediğiniz ekmeğin şeker oranına dikkat edin.

diet-tost

Kepekli olanları tercih edin. Sandviç yerine büyük bir kase çorba veya salata yiyin. Ekstra karbonhidrat ihtiyacı duyarsanız yulaflı kek, diyet atıştırmalıklar enerji seviyenizi dengelemenizi sağlar.

* Şekerli yiyeceklerden uzak durun.

kilo-verme-tatli

Atıştırma için meyveyi ya da bir kaç ufak parça kakao oranı yüksek çikolatayı tercih edin.

* Şekerli yiyeceklerden uzak durun.

protein
Yemek yerken yavaşça ve başka şeyler düşünmeden yemek yiyin.

Dip not : Porsiyonlarınıza dikkat edin. Yiyecek etiketlerini, miktarlarını kontrol ederek tüketin. Mümkün olduğunca ufak tabak kullanın ve yemeğinizi çok yavaş yiyin.

[reklam1]

Yayınlayan

Burcu KAYALI

hepimiz fit bir vücut istiyoruz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir