15 günde 5 kilo Verme

Bahar geldi uzun süredir vermeyi planladığınız 5 kilo artık sizi rahat ediyor. Peki artık harekete geçmeye ne dersiniz? Şimdi sıkı bi diyet programı uygulamadan sadece beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek kısa bi sürede 5 kilo verebilirsiniz. Kısa sürede hızlıca kilo vermek için yapabileceğiniz yöntemleri merak ediyorsanız, bu habere bayılacaksınız! İşte kısa sürede 5 kilo vermenin yolları…

 

 Zayıflopedi , kısa sürede 5 kilo vermenin sırlarını sizin için paylaşıyor. Kışa formda girmek istiyorsanız bu önerilerimize mutlaka göz gezdirin. İşte 5 kilo vermenin yolları

[reklam1]

Kahvaltıyı atlamayın

khvalti1_460

Güne zinde başlamak ve öğleye kadar oluşabilecek açlık krizlerine dur dmek için mutlaka sağlıklı ve sağlam bir kahvaltı şart. Eğer kahvaltı yapmadan güne başlarsanız, gün içinde daha çok acıkacaksınız ve daha çok şey tüketmek isteyeceksiniz.

 

Şekeri kesin

seker-yok

Şeker asla yok! #diyet yaptığınız dönemde şeker asla yok. ve tamamen hayatınızdan çıkarın. Satın aldığınız soslarda, dondurulmuş yiyecekler, meyve suları, pastalar, ekmekler, kola ve bunun gibi pek çok gıdanın içerisinde gizli şeker bulunur.

 

Taze yiyecekler tüketin

yemekpisirme460

Kilo verme, döneminizde paketlenmiş hazır yiyecekleri beslenme listenizden çıkarın. Taze sebze/meyveleri öğünlerinizden eksik etmeyin.

 

Daha çok yürüyün

yuruyus_460

Yaşadığınız yer, iş hayatınızın yoğunluğu ya da ev işleri yüzünden yürüyüş yapmaya çok imkan bulamıyor olabilirsiniz. Ancak, önünüze çıkan bazı fırsatları değerlendirerek kalori yakımınıza destek olabilirsiniz.

 

Su için

su_kadin1_460

Yapılan araştırmalara göre yüksek miktarda su içen kişilerin içmeyenlere göre daha hızlı kilo verdikleri ortaya çıkmış. Kilo vermeye çalıştığınız dönemde su içmek bu yüzden çok önemli.

 

Spor için arkadaş bulun

spor_arkadas460

Tek başıan spor mekezine gitmenin ve egzersiz yapmak için motive olmanın ne kadar zor bir iş olduğunu biliyoruz. Ancak spor salonuna yakın bir arkadaşınızla gitmeye karar verirseniz, yanınızda sizi her zaman egzersiz yapmak için teşvik edecek biri olacaktır.

 

Sebze tüketin

sebze

Öğünlerinizde tabağınızın 3/2’sini sebze yemekleri ve salata ile doldurun. Diğer yemeklere göre daha düşük kalorili olan sebze ve salata türleri, öğünlerinizi daha sağlıklı geçirmenize destek olur.

[reklam1]

Yayınlayan

Burcu KAYALI

hepimiz fit bir vücut istiyoruz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir