Zayıflopedi

20 Günde 10 kilo verdiren diyet
Sürekli değişmeyen diyetler aç kalmalar acıkmalar sizinde herkesin olduğu gibi canını sıkıyordur. Artik sadece yırmı gunde bu essiz diyeti ac kalmadan uygulamanız sizin açınızdan... 20 Günde 10 kilo verdiren diyet
Sürekli değişmeyen diyetler aç kalmalar acıkmalar sizinde herkesin olduğu gibi canını sıkıyordur. Artik sadece yırmı gunde bu essiz diyeti ac kalmadan uygulamanız sizin açınızdan önemli bir yere sahip olacak düzenli spor yapıyorsanız aktif şekilde umduğunuz kiloyu veremediyseniz istediğiniz sürede bunu 20 gün diyetiyle çözmeniz kesin olarak gerçeğe kavuşmuştur. Değişmeyen tek şeyt değişimdir anlayışıyla yola çıktığımız zaman bedeninize olan ilginiz ve ona olan özentiniz gerçek bir yaşantıyla karşılaştırılması gerekir artık gerçeklerle yüzleşin ve kendinize gelin kısacık 20 gün diyetiyle yüzde doksandokuz nokta dokuz sonuca ulaşacaksınız sadece kendinixze güvenin bu diyeti özveriyle ve istekle yapın.

Nasıl olacak?

Minimum en az gunde 23 – 27 dk yurumenız gerekmektedir ki eklem yerleriniz bacaklarınız acılsın kendinize gelin televizyon karsısında diziler izleyerek vakit kaybetmemeniz için bu 20lik diyeti uyugulayın hem size hem yakinlarınıza ailenize karşı kendinizi daha iyi ideal biri olarak hissedeceksiniz sabirli istekli ve özverili biri olarak bu diyeti uygulayın uygulamaya kararli bir sekilde devam edin istikrar cok onemlıdır bu konuda bunuda belirtmeden gecmeyelim.

Simdi gelelım diyet listemize;

Sabah-aksam-gece yattaktan kalktiginizda duzzenli israrli olark direk olarak 2 su bardagı full dolu sekilde su icin ac karnına suyu ıctıkten sonra marul kivircik gobegi yiyin 2,5 – 4,5 yaprak arasi ardindan ustune tekrar bır bardak su daha ıcerek tokluk hıssıne kapılacaksanız sabah kahvaltiniz bu sekilde olacak.
Oglen arasii; oğlen yemeden-içmeden once 23 – 27,5 dk arası yuruyun ust makalemizde bahsettıgımız gibi yuruyusten sonra ustune hemen 2 cay bardagı buyuklugunde full dolu olacak sekılde su ıcın aynı sekılde tokluk hıssıne kapılacaksınız kı canınız baksa bısey yemek ıstemeyecek.
Aksam yemegı; normal olarak bır tabak aşınızı yedikten sonra ardindan 1,5 bardak su bardagi su ıcın yalniz icine 2 – 3 damlacik lımon suyu damlatin yatmadan yarim saat once ıcın onu bu sekılde devam edersenız 5. Gunde farkı sızde göreceksinizki hadi siz degerli okuyucularimiza kolayliklar diliyoruz.

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir