Zayıflopedi

3 Haftada 10 Kilo Vermek
Diyet yapmak özellikle bayanların meşgul olduğu bir konu olsada erkeklerde bu konuda oldukça meraklı ve ilgili. Bunun için günümüzde bi çok diyet listesi hem... 3 Haftada 10 Kilo Vermek

Diyet yapmak özellikle bayanların meşgul olduğu bir konu olsada erkeklerde bu konuda oldukça meraklı ve ilgili. Bunun için günümüzde bi çok diyet listesi hem bayanlar hemde erkekler için ortak düşünülüyor. Genel olarak yağ yakıcı diyetler mucize diyet olarak bilinir ve kısa sürede kilo vermenize yardımcı olur.

Daha önceden 3 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet programımıza baktıgımızda başarılı sonuçlar alındığını görülüyor.  Kilo vermenin en sağlıklı ve kalıcı yöntemlerinden biri tartışmasız diyet ve düzenli egzersiz yapmaktır. Düzenli #egzersiz yapmak için mutlaka zaman probleminiz olabilir, ama diyet yapma  konusunda irade kesinlikle sizin elinizde.

Bahsedeceğimiz program hızlı kilo verdiren diyet olup dikkatli uygulanması gerekmektedir. Evet başlıyoruz işte 3 Haftada 10 Kilo Vermek isteyenler için harika listemiz.

 

1- Yiyeceklerinizin miktarını azaltın.

diyet-altin-kurallar
Diyet zamanından önce yediğiniz miktarı mutlaka yarı yarıya indirin. Hala istediğiniz şeyleri yiyin fakat miktar olarak düşürün. 20 Dakika sonra doydugunuz hissedeceksiniz.

 

2- Daha çok su..

su-icmek-zayiflatir-mi
Kola, Meyve suyu yerine mutlaka ama mutlaka su içmeye özen gösterin. Vücudunuzdaki yağ parçacıklarının kaybolduğunu göreceksiniz.

3- Kahvaltı edin.

kahvalti
Hiç bi zaman kahvaltıyı atlamayın. Haşlanmış yumurta, peynir, domates ve yulafın içine kuru üzüm koyup yemeyi deneyin.

 

5- Spor yapın.

diyabeti_onlemek_icin_gunde_40_dakika_yuruyus_h25743
Ufak bi öğle yemeğinden sonra spor ayakkabılarınızı giyin, dışarı çıkın ve bir yerlere gidin gezin.

 

6- Yavaş yemek yiyin.

cok-yemek-yemek
Genellikle fazla kilolular kişiler çok hızlı yemek yiyenlerdir. Bu sebeple ilk bi çorbadan sonra 20 dakika mutlaka bekleyin.

 

 

Örnek Diyet Listesi

Sabah Kahvaltısı:
1 – 2 dilim çavdar ekmeği,
istediğiniz kadar peynir, domates, salatalık
sınırsız şekersiz çay

Öğlen Yemeği:
ızgara Et, Tavuk Yada Balık
Sınırsız Salata ve Ayran

Akşam Yemeğiniz:
ızgara köfte yada tavuk
Sınırsız Salata ve mevsim meyvesi

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir