Zayıflopedi

7 Günde 10 Kilo Verme
7 günde 10 kilo vermek istediğinizi duyduk. Sizi sanırım üzeceğiz ama böyle birşey maalesef mümkün değildir. 7 Günde 10 Kilo Verme ihtimali bile mümkün... 7 Günde 10 Kilo Verme

7 günde 10 kilo vermek istediğinizi duyduk. Sizi sanırım üzeceğiz ama böyle birşey maalesef mümkün değildir. 7 Günde 10 Kilo Verme ihtimali bile mümkün değildir. Hem Fiziksel olarak hemde sağlık bakımından mümkün değildir. Zayıflamak isteyen birisinin 1 kilo verebilmeniz için 7000 cla harcamanız gerekmektedir.  Bir kişinin 40 dakika 5.5 km hızla yürümesi ya da 1,5 saat boyunca 5 km hızda bisiklet çevirmesi yaklaşık olarak 500 kalori yakar. 7000 kalori yakmak icin yapmanız gerekeni siz hesap edin.

10 kiloyu verebilmek için zamana yaymanız ve sağlıklı bir şekilde vermeniz gerekmektedir. İdeal Süre ortalama 2 aydır. 2 ayda 10 kilo verme sizin için uygundur. Size özel hem diyet hemde sağlıklı yaşam önerilerde bulunacağız.

1 – Kahvaltı yapın

kahvalti-zayiflamak

Kilo vermek isteyen kişiler için kahvaltı can damardır.  En önemli öğündür. Kahvaltı, sabaha kadar aç kalan vücudumuzun, öğlene kadar sağlıklı ve dirençli bi şekilde görevlerini yerine getirebilmesi için gereklidir.

2 – Bol bol su için

Su İçerek Zayıflama

Zayıflamak için en önemli maddelerden biri de su tüketmenizdir. Günde en az 2 lt su tüketmelisiniz.

3 – Yavaş yemek yiyin

Çok Hızlı Yemek Yemek Kilo Aldırır!

Yemek yerken mutlaka yavaş yemelisiniz. Lokmanızı en az 20 kere çiğnemelisiniz. Yemeği yavaş yemeniz beyninize 20 dakika sonra giden doyma duygusu ulaşmadan fazla yiyecek tüketmenizi engellemektedir.

4 – Egzersiz ve spor yapın

kalca-eritme-egzersizleri

Arkadaşlarınız ile spor salonuna yazılın, yada akşam yemekten sonra yürüyüşe çıkın, evde dans edin. Evde zayıflama hareketleri yazımız ile egzersizlere başlayabilirsiniz.

5 – Protein beslenin

balik-diyetleri-protein

Artık yağ, şeker, tuz ve hamur işleri yok. Kilo vermek için protein ( et, tavuk, balık ) ağırlıklı beslenmelisiniz.

 

 

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir