7 günde 3 kilo verdiren diyet listesi

Sitemizde bir çok şok diyeti mevcut. Bu diyetler sayesinde siz fazla kilolarından şikayetçi bireyler haftada 6 kiloya kadar birazcık zorlanarak verebiliyorsunuz. Şimdi sıra “Ben o kadar kasamam yahu” diyen ziyaretçilerimiz için 7 günde 3 kilo verdiren diyet listesi denenip onaylanmış diyet listemiz var. Bu liste siz kilo problemi yaşayan insanların rahatlıkla zayıflamasına yardımcı olacak.

Uzun diyetler size göre değilse sadece 7 gün uygulayıp bırakarak 3 kilo verebileceğiniz bir diyet listesi tam da size göre olacaktır. Diyet listesine tamamen sadık kalındığında ve günlük su tüketimini artırıp en az 2 litreye çıkardığınızda bir hafta içerisinde tam 3 kilo verdiğinizi göreceksiniz.

[reklam1]

Kalkınca

ne-kadar-ve-ne-siklikta-su-icmelisiniz--5701405

  • Önce 1 bardak ılık suyun için.  Bunu kalktığınızda yapmanız yararlı olur.

Sabah Kahvaltısı

diet-tost

  • Dilerseniz domates ve biber ve yeşillik de ekleyerek tost yapabilirsiniz.
  • Bunun yanında hazır değil kendi sıktığınız taze portakal suyunu için.

Öğle Yemeği

diyet-salata-tarifi

  • Salata yiyebilirsiniz. Salatanızı 2-3 adet domates, biber, zeytin, peynir ve yeşillikler ile yapıp içerisinde çok az zeytinyağı ilave edin. Bol bol limon da sıkabilirsiniz.
  • Diğer günlerdeki öğle yemeklerinde ise mutlaka ızgarada pişirilmiş ya tavuk göğüs, ya da köfte yiyebilirsiniz. Köfte adedi orta büyüklükte 4’ü geçmesin.

Ara Öğün

  • 3 dilim tam buğday ekmeği arasına kaşar peyniri ve koyup tost yaparak yiyin.

Akşam Yemeği

balik-et-tavuk

  • Izgarada balık ya da tavuk yiyebilirsiniz.
  • Izgara yemek istemezseniz karnabahar yemeği yiyebilirsiniz yanında 1 ince dilim tam buğday ekmeği ve 1 kase light yoğurt ile beraber ya da bol yeşilliklerden oluşan salata ile birlikte nohut yemeği yiyebilirsiniz ancak bunun yanında ekmek yemeyin.

 

Not:  Günde en az 2 litre su için. Eğer egzersiz yaparsanız daha hızlı kilo verebilirsiniz. Hepinize sağlıklı zayıflamalar..

[reklam1]

Yayınlayan

Burcu KAYALI

hepimiz fit bir vücut istiyoruz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir