Zayıflopedi

Basen Eriten Diyet
Kalça ve basenlerinizden şikayet mi ediyorsunuz? O zaman Müjde; pek çok kadının derdi olan kalça ve basen problemini ortadan kaldıran şok diyeti açıklıyoruz. Uygulayacağınız... Basen Eriten Diyet

Kalça ve basenlerinizden şikayet mi ediyorsunuz? O zaman Müjde; pek çok kadının derdi olan kalça ve basen problemini ortadan kaldıran şok diyeti açıklıyoruz. Uygulayacağınız budiyetle kalça ve basen bölgelerinizdeki fazla yağlardan kurtulmanız sizin elinizde.

Evet Başlıyoruz!!

 

Müsli İle Başlıyoruz elbette ! Ama hazırlayacağınız müslinin tadı oldukça leziz olacak. İçeriğinde badem ve kurutulmuş meyvelar, tahıllara kadar pek çok vücudunuza faydalı gıda bulunuyor. Tabi hepsi bi araya getirildiğinde kalça ve basen bölgenizdeki yağları hızla eritip sizi forma sokmayı başarıor.

“2 fincan yulaf tanesi, 2 fincan kırılmış fındık, 1 fincan buğday, 1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm, 1 fincan ayçiçek tohumu, 1 fincan badem, 1 fincan ince kıyılmış kuru kayısı..”

Malzemeleri karıştırıp, blenderdan geçirin. Hazırladığınız karışımı tam 10-12 porsiyon olacak şekilde eşit parçalara ayırın. Her porsiyonda karışımı bir bardak diyet soğuk süte ilave ederek tüketeceksiniz. Tabii üzerine yarım dilim muz da ekleyebilirsiniz.

 

Diyet Listesi


Kahvaltı:
Bir porsiyon hazırladığınız müsli, bir fincan süt ve dilimlenmiş yarım muz

Saat 11.00: Bir elma

Öğle: Bir porsiyon müsli ve yarım muz

Öğleden sonra: Bir avuç kuru üzüm

Ana öğün: Meyveyle birlikte temel gıdalar (Aşağıda gün gün verilen yiyecekleri tüketin)

Yatmadan önce: Bir portakal

Meyveler: Elma, kayısı, iki kurutulmuş erik, bir mango

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir