Zayıflopedi

Diyet Yapanların Hataları
Günlerce diyet yapıyoruz, deli gibi spor yapıyoruz ama yine kilo veremiyoruz sanırız. Muhtemelen bi yerlerde hata yapıyorsunuz. Bilinçsizce zayıflamaya çalışırken vücuda dönüşü imkansız zararlar... Diyet Yapanların Hataları

Günlerce diyet yapıyoruz, deli gibi spor yapıyoruz ama yine kilo veremiyoruz sanırız. Muhtemelen bi yerlerde hata yapıyorsunuz. Bilinçsizce zayıflamaya çalışırken vücuda dönüşü imkansız zararlar verebilirsiniz.

 

 

Uykusuzluk Zayıflatır

19F03lKgYzRqU

Saçma bir şehir efsanesi daha. Araştırmalar 7 saatten daha az uyuyanların kilo alma riskinin daha fazla olduğunu söylüyor. Sözün kısası kilo vereceğim diye boşuna uykusuz kalmayın.

 

Karbonhidratı Kesin

9dTzXZY6qncBO

Kilo kaybettiğinizi düşünürken, sağlığınızı kaybedebilirsiniz. Çünkü karbonhidrat eksikliği vücudu bitkin bırakırken, psikolojik olarak ta sorunlar yaşatabilir. Ayrıca beynin kullandığı glikozdaki eksilmenin de IQ’nuzu olumsuz etkileyeceğini ve sık sık donmalar yaşayacağınızı haber verelim.

Çok Spor – Çok Zayıflama

giphy

Gündelik hayatta biraz yürümek bile zayıflamamızı sağlayabilecekken, bir an önce zayıflamak umuduyla ağır bir spor faaliyetine girişmek kas kayıplarına ve sakatlıklara sebep olabilir. Yemeden Spor yapmak ise kesinlikle vücuda büyük zararlar verebilir. Aksine sporla beraber enerji ve protein ağırlıklı bir yemek programı uygulanmalıdır.

Zayıflama Hapları Zayıflatır

vjvx6YjG3ADo4

Bunları hayatınızdan çıkarmak için daha kaç kişinin ölmesi gerekli. Medyada sürekli bu ilaçlar yüzünden ölen insanlarla ilgili haberler görüyoruz. Bu tarz ilaçlar, kalp sorunlarına, karaciğer hastalıklarına, hormon bozukluklarına ve sinir sistemine kalıcı zararlar verebiliyor. 

Aç Kalıyorum Zayıflayacağım.

trtSF8lP6qopy

Kendinizi aç bırakarak yağ yaktığınızı düşünebilirsiniz yalnız unuttuğunuz bir şey var. Bu uzun açlık süresinin ardından sofraya oturduğunuzda olanca iştahınızla girişeceğiniz yemekler yaktığınız yağın daha fazlasını vücudunuza tekrar almanıza sebep olabilir.

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir