Zayıflopedi

Ebru şallı 21 günde karın eritme
Herkesin merak ettiği ve göbeğinden kurtulmak için ebru şallıyı izlediğinizi sanırız hepimiz biliyoruzdur. Harika bir vücuda sahip olan  ve bayanların favorisi olan  Ebru Şallı... Ebru şallı 21 günde karın eritme

Herkesin merak ettiği ve göbeğinden kurtulmak için ebru şallıyı izlediğinizi sanırız hepimiz biliyoruzdur. Harika bir vücuda sahip olan  ve bayanların favorisi olan  Ebru Şallı 21 günde karın eritmenin sırrını sizler için açıkladı. Çevremizde ve hayatımızda bi çok sağlık sorunları bir yana fazla kilolarından şikayetçi o kadar çok insan var ki, özellikle yaz aylarında kıştan kalma o göbek ve karın bölgelerinde oluşan sarkmalar nedeniyle havuza yada denize giremediği dönemleri hatırlayın.

Ebru Şallının önerilerini dinlemekte fayad var. Yağlı, margarin tarzı gıdalardan kesinlikle uzak durulucak. Şeker, Tuz, Ekmek gibi yiyeceklerden tamamen uzak durulacak. 21 gün boyunca pilates yada egzersiz hiç kesintisiz yapıldığında mükemmel sonuçlar elde ediceksiniz.

Yapacağınız özel diyet programını tabiki düzenli spor ve egzersiz ile birlikte desteklemelisiniz. Bunun için göbek ve karın bölgesi hareketlerini eksiksiz uygulamalısınız. Ebru Şallı’nın yılllardır pilates ile ilgilendiğini hepimiz biliyoruz.  Sizde uygun ve sağlıklı bi diyet programlarıyla birlikte yapacağınız pilates hareketleriyle kısa zamanda dümdüz bir karına sahip olabilirsiniz.Ebru Şallı ile birlikte, “karın eritme” hareketlerini yaparak, sağlıklı göbek eritme yöntemlerini izleyebilirsiniz. Örnek olarak videodan yararlanabileceğiniz gibi resimli göbek eritme hareketlerini ekliyoruz. Haftalık olarak düzenli yapacağınız hareketler ile birlikte dümdüz bir karına sahip olabilirsiniz.Göbek eritme hareketlerini sırasıyla kendinize günler belirleyerek, bir periyotta uygulamanız, göbeğinizin daha çabuk sürede erimesini sağlayacaktır. Bununla birlikte düzenli ve önemli rejim kurallarını ve beslenme alışkanlıklarınızı, değiştirmelisiniz. Daha düzenli ve öğünlü bir yemek listesi ile istediğiniz, göbeğe kavuşabilirsiniz. Unutmayınız ki, karın bölgesi erimesi en zor bölgelerden birisidir, bunun için sabır ve diyet, spor gereklidir.Örnek olarak aşağıdaki hareketlere ek olarak bir göbek eritme programı yapacak olursak ;

Pazartesi günleri ; 50 adet mekik çekiniz. İlk set 10, ikinci set 12, üçüncü set 13, dördüncü set 15 olmak üzere bir mekik programı yapınız. Bunu her gün yapmanız, sizi yormayacaktır. Zamanla bünye alışacak ve sayıları arttırabilirsiniz. Bu sayede, dümdüz bir karına sahip olabilir, karın bölgenizdeki yağları tamamen dağıtarak eritebilirsiniz.

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir