Zayıflopedi

Ebru Şallı İle Pilates hareketleri
Pilates ve pilates topu egzersiz yapmak ve kilo verme adına harika bir hareket aracıdır. Özellikle göbek, karın ve kalça bölgesindeki yağları eritme konusunda faydası mükemmele yakındır.  Topun esnekliği ni kullanarak... Ebru Şallı İle Pilates hareketleri

Pilates ve pilates topu egzersiz yapmak ve kilo verme adına harika bir hareket aracıdır. Özellikle göbek, karın ve kalça bölgesindeki yağları eritme konusunda faydası mükemmele yakındır.  Topun esnekliği ni kullanarak top olmadan yapılacak zor hareketleri bile kolay şekilde yapmanıza yardımcı olur. Pilates ile egzersizler  yapan kişilerden bazıları çok daha erken sonuç alırken, yapmayan kişiler daha geç sonuç alabiliyor. Aslında Biraz sabır gerekiyor. Bunun sebebi metabolizma hızı, cinsiyet, yaş ve beslenme alışkanlıklarındaki farklılıklardır. Bir çok kişi plates topu ile zayıflamayı başarmışlardır.

Bildiğiniz gibi Ebru Şallı pilatesi Türkiye’ye tanıtan bir kişi. Her sabah yaptığı plates ile  sağlıklı, esnek ve dik duran bir vücuda sahip. Siz de bu hareketlere başlayarak düzenli bir şekilde evde yapacağınız hareketlerle sağlıklı bir bedene kavuşabilirsiniz.

İşte Ebru Şallı İle Pilates hareketleri..

Fit TV

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir