Elma çayı ile kilo verme

Elma çayı ile günümüzde, zayıflayan bir çok bayanın bitkisel formül olarak kullandığı, elmanın zayıflatıcı etkisinden yararlanarak, fazla fazlalıklarından kurtulduğunu gözlemliyoruz. Elma, başlı başına sağlıklı ve yararlı bir meyvedir. Güzellik vericidir, cilt bakımında da bir çok bitkisel maske de yerini korumaya devam ediyor.

[reklam1]

 

Zayıflamada elma çayından faydalanabiliriz. Elma çayı ile zayıflama günümüzde, bir çok bayanın tercih ettiği bitkisel çaylardan bir tanesidir. Bitkisel çayların zayıflamaya olan etkisi ve metabolizmamızı hızlandırdığı bir çok uzman doktor tarafından kanıtlanmıştır.
Yalnız, elma çayımızı uygularken yanında, metabolizmamızı ve yağlarımızı eritecek olan bir takım farklı meyvelerden ve baharatlardan yararlanarak, oluşturacağımız bu zayıflatıcı çayımız, fazlalıklarımızdan kurtulmamıza bize yardımcı olacaktır. En etkin rolü oynayan, yağlarımızın erimesini sağlayan, zayıflatıcı haplarla neredeyse, eş değer olan bu bitkisel çayımızı trdiyet.com olarak paylaşıyoruz.
Elma çayı ile zayıflamada gerekli olan malzeme listesi ; 
  • 2 litre klorsuz su,
  • 2 adet orta boy yeşil elma,
  • 2 adet limon,
  • 1 tatlı kaşığı tarçın,
  • 1 tatlı kaşığı karanfil,
  • 1 çay kaşığı karabiber ile malzeme listemizi tamamlıyoruz.
Zayıflatıcı elma çayımızı, yapacağımız tenceremizin içerisine 2 litre klorsuz suyumuzu oluşturduktan sonra elmalarımızı bölerek, suyun içerisine bırakalım, ardından limonlarımızı bölerek suyun içerisine ilave edelim. Kaynama evresine gelmeden yaklaşık olarak 5 dakika önce sırasıyla, tarçın, karanfil ve karabiberimizi ekleyerek, tenceremizin kapağını kapatalım. Kaynama işlemi başladıktan 3-4 dakika sonra ocaktan alabilirsiniz.
[reklam1]

Yayınlayan

Burcu KAYALI

hepimiz fit bir vücut istiyoruz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir