Zayıflopedi

En Popüler ve En İyi Diyet Listeleri
Kilo vermek, daha fit olmak ve kilosunu sürekli korumak için her gün milyonlarca insan çaba gösteriyor, Diyet listeleri arıyor, binlerce TL zayıflama ürünlerine para... En Popüler ve En İyi Diyet Listeleri

Kilo vermek, daha fit olmak ve kilosunu sürekli korumak için her gün milyonlarca insan çaba gösteriyor, Diyet listeleri arıyor, binlerce TL zayıflama ürünlerine para akıtılıyor ve Ameliyatlar yapılıyor. Hal böyle olunca da sürekli yeni bir #diyet düzeni ortaya çıkıyor.  Sizler icin başarıyla ulaşılmış en iyi  ve en sağlıklı diyet listelerini araştırdık. Daha önce bu diyetleri kullanan yüzlerce kişi baz alınarak hazrlanmıştır.

İşte en popüler diyetler ve bu diyetler hakkında ayrıntılı bilgiler…

Karatay diyeti  İncele

karatay-diyeti

Karatay diyeti, farklıdır vve diğer diyetlerden daha rahat uygulanabilir. Çünkü aslında düşük glisemik besinlerin tüketilmesi esasına dayanıyor. Karatay diyetiyle ilgili ayrıntılar için tıklayın!

 

Dukan diyeti  İncele

dukan-diyeti

Düşük karbonhidrat tüketimine dayanan ve atak, seyir, güçlendirme, koruma olmak üzere 4 evren oluşan bir diyettir. Dukan diyetiyle ilgili ayrıntılar için tıklayın!

 

Mayo klinik diyeti   İncele

mayo-diyeti

Mayo klinik diyeti; sağlıklı beslenme davranışı ve egzersiz alışkanlığının benimsenmesini savunuyor. Diyetyapmanın sağlıklı ve az kalorili besinleri seçmek olduğunu, egzersiz yapmanın da aktif bir yaşamı benimsemek gerektiğini vurguluyor. Mayo klinik diyetinin ayrıntıları için tıklayın

 

Akdeniz diyeti   İncele

akdeniz-dieti

Akdeniz diyeti; daha sağlıklı ve daha az işlenmiş yiyeceklerin yendiği daha doğal bir beslenme şeklidir. Mevsiminde taze meyve-sebze, beyaz et özellikle balık ve zeytinyağı tüketilir. Akdeniz diyetinin ayrıntıları için tıklayın!

 

İsveç diyeti   İncele

isvec-diyeti

İsveç diyeti 6 ila 13 gün arasında uygulanması gereken bir diyet olup 3 ayda bir tekrarlanması önerilen çok düşük kalorili (1000 kaloriden az), protein ağırlıklı bir diyettir. Amaç kişilere düşük kalori verip proteinin metabolizma hızlandırıcı etkisinden faydalanarak çok hızlı bir şekilde kilo verdirmektir. İsveç diyetinin ayrıntıları için tıklayın!

Saf protein diyeti   İncele

balik-zayiflama

1-10 gün arasında değişen bir dönemde on ayrı kategoriden gıdalarla beslenme hakkınızın olduğu bir beslenme biçimi. Saf protein diyetinin ayrıntıları için tıklayın!

 

South beach diyeti   İncele

south-diyeti

Gün içerisinde 3 ana, 2 de ara öğünden oluşan diyetin egzersizle desteklenmesi gerekiyor. South beach diyetinin ayrıntıları için tıklayın!

  

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir