Göbek Eritmek için Ne Gerekiyor ?

Evet yaz geldi, göbeğinizi eritmek için geç kaldığınız düşünüyorsanız yanılıyorsunuz,  Hemen simdi baslayarak karn kası yapabilirsiniz, Ama unutmayın ki plajda karın kasınızı sergilemek için sadece antrenman yetmez. Beslenme çok çok önemli. Bu sebeple size özel maddeler oluşturduk.

İşte göbeğinizi eritme hedefinize ulaşmanızı sağlayacak ipuçlarını beş ipucu. Göbek Eritmek için Ne Gerekiyor ? başlıyoruz.

[reklam1]

Her gün kahvaltı

diyet-kahvalti-tarifi

Massachusetts Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma, kahvaltıyı es geçenlerin her gün kahvaltı edenlere göre 4,5 kat daha fazla karın bölgesi yağlanması riski altında olduğunu saptadı.

 

Takviye yardımı

2

Multivitaminler; krom, B6 ve B12 vitaminleriyle aminoasitleri kasa dönüştürmenizi sağlar. Maryland Üniversitesi, günde 200 mg krom alanların daha fazla kas geliştirdiğini saptadı.

 

Mutfaktağa girin

3

ABD Ziraat Bakanlığı (USDA) tarafından yapılan bir araştırmaya göre evde yemek yapan erkekler, sipariş verenlere nazaran günde 500 kalori daha az alıyorlar.

 

İşe az yemekten başlayın

porsiyon(2)

Akşam yemeklerini bol mineral alabileceğiniz sebze ağırlıklı mönülerle oluşturun. Böylelikle vücudunuz depoladığınız yağları yakmaya başlar.

 

İp atlayın

ip-atlama

Bacaklar, kasların en çok biriktiği yerdir. Onları güçlendirmek, kalorileri daha iyi yakabilmek ve metabolizmayı hızlandırmak anlamına gelecektir.

 

Egzersizleri ihmal etmeyin

spor-yaparak-kilo-vermek

Egzersizlerinizi sabah kahvaltısından önce yaparsanız gece boyu harcayamadığınız enerji açığını kapatacak ve depolandığınız yağı eriteceksiniz.

[reklam1]

Yayınlayan

Burcu KAYALI

hepimiz fit bir vücut istiyoruz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir