Günlük 3 Kilo Verdiren Diyet

İnternette dolaşan ve dikkatimizi çeken bi yazı oldu. Günlük 3 Kilo Verdiren Diyet  listesi olarak sunulanan diyetler asla uygulanmamalıdır. Günde 3 kilo vermek fiziken mümkün degildir.  Günde 3 kilo verebilmeniz icin 1 günde 21.000 kalori yakmanız gerekiyor. Hiç durmadan 24 saat boyunca yürüseniz bile bu mümkün degildir.  Bu sebeple vermek istediğiniz kiloyu zamana yayın.  Hem daha sağlıklı hemde kalıcı kilo vermiş olursunuz.

Ama sizin için uzun soluklu ve saglıklı bi diyet önerebiliriz. bu diyette aslında hedef  kilo kaybını süreklilik haline getirmek. Bu diyet ile haftada 2 3 kilo vermeniz çok normaldir.

[reklam1]

Kahvaltılar

haslanmis-yumurta-diyet

1.öneri-  1 bardak ılık süt,  3 – 4 adet haslanmış yumurta ve 1 orta boy muz.

2. öneri – 1 kase sütlü mısır gevreği, 1 küçük dilim peynir, 1 elma.

Öğle yemeği

protein-diyeti

1. öneri – 1 orta boy domates, 50 – 70 gr. ton balığı, biraz haşlanmış mısır, salata, 1 kaşık zeytinyağı ve limonla hazırlanmış salata. Süper değil mi ? Ardırdan 1 orta boy muz.

2. öneri – 2 ince dilim ekmeği, 2 çay kaşığı tereyağı, 2 dilim peynirle hazırlanmış sandöviçin yanında 1 bardak portakal suyu ve elma.

 

Akşam yemeği

makarna-kilo-verme

1. öneri – 1 tas mercimek çorbası, 100 gr. haşlanmış tavuk, 1 tabak haşlanmış sebze, vanilyalı bir top dondurma.

2. öneri – 3 adet haşlanmış sosisin yanında 1 haşlanmış patates, yeşil soğan ve maydanozla hazırlanmış patates salatası,1 kase meyveli yoğurt.


[reklam1]

Yayınlayan

Burcu KAYALI

hepimiz fit bir vücut istiyoruz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir