Hızlı Göbek Eritme Yöntemleri

[psp_business id=all show_name=true show_desc=true show_img_logo=true show_img_building=true]

Bay yada Bayan herkesin tek bir dileği var oda hızlı bir şekilde göbek eritme. Bu aslında çok zor degil ama biraz özen isteyen bir iş.  Hemen uygulamaya başlayacağınız basit önerilerle, birkaç gün içinde göbeğinizi kontrol altına alabilir ve tatil günlerinizde kendinize daha çok güven duyabilirsiniz.

İşe az yemekten başlayın

az-yemek-yemek

• Özellikle akşam yemaklerini bol bol mineral alacağınız sebze ağırlıklı menülerle oluşturun. Ve böylelikle vücut depoladığı yağları yakmaya başlayacaktır.

• Her zaman ki gibi sık sık küçük küçük öğünler yiyin.  Sıfır Şeker  Felsefesini uygulayın.  Bol Bol meyve yiyin. Vücudunuzun şeker ihtiyacını meyvelerle karşılayın.

Egzersizleri ihmal etmeyin

Egzersiz-Hareketleri-ve-Faydalari

• Unutmayın. Egzersizler sabah kahvaltısından önce yaparsanız, gece boyu harcanmayan enerji açığını kapatacak ve depolanan tüm yağı eriteceksiniz.

• Akşam yemeği sonrası yapacağınız egzersiz ise bütün gün boyunca biriktirdiğiniz şekeri eritecek. Hatta uyuduğunuz sırada da vücuttaki yağ depolarından yakmaya başlayacak.

İp atlayın

ip-atlamak

• Bacaklar, kasların en çok biriktiği yerdir. Onları güçlendirmek, kalorileri daha iyi yakabilmek ve metabolizmayı hızlandırmak anlamına gelecektir.

• Kalça kaslarınızı güçlendirecek egzersiz yapmak da yararınıza. Hiçbir şey yapamıyorsanız, günde en az 15 dakika ip atlayın. Böylelikle 100 kaloriden fazlasını harcayacaksınız!

Ev işleri

ev-isleri

• Yerleri temizlerken elektrikli süpürge yerine bez veya normal süpürgeyi tercih edin. Hava sıcaklığının arttığı öğle saatlerinde çamaşır yıkamayı ve ütü yapın.

• Acıktığınızda, kendinize bir diet yemek hazırlayın. “Aşçı” genellikle kendi pişirdiği yemekleri yemeyi sevmez, böylece az yemek yemiş olacaksınız.

Diyet

diyet

Normal öğünden önce biraz atıştırın. Bu uygulama iştahınızı kapatarak normal öğünde daha az yemek yemenizi sağlar. Ayrıca her gün 15-20 mililitre sirke içerseniz, bir ay içinde sevindirici bir sonuç görebilirsiniz.

Yayınlayan

Burcu KAYALI

hepimiz fit bir vücut istiyoruz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir