Zayıflopedi

Şeyda Coşkun Diyeti
Şeyda Coşkunu sanırız hepimiz tanıyoruz ? Özellikle ünlülerin diyet koçu olarak biliyoruz. Şeyda Coşkun diyeti bi çok kişinin kilo verme programı arasında. Saağlıklı beslenme konusunda bizler... Şeyda Coşkun Diyeti

Şeyda Coşkunu sanırız hepimiz tanıyoruz ? Özellikle ünlülerin diyet koçu olarak biliyoruz. Şeyda Coşkun diyeti bi çok kişinin kilo verme programı arasında. Saağlıklı beslenme konusunda bizler için verdiği öneriler nasıl zayıflatıyor beraber bakaıyoruz.

Maalesef ki kilo sorunu son yılların en büyük problemlerinden biri. Özellikle sağlıksız beslenme, yağlı yiyecek tüketimi, ekmek ve fazladan abuc cubur tüketiminin artmasıyla birlikte, kilo alma durumu da tabiki kaçınılmaz hale geliyor.  Fazla kiloların fiziksel yapıyı bozmasıyla beraber, insanlar sağlıksız diyetlere yönelmeye başlıyor ve kilo vereyim derken hem sağlıklarını kaybediyorlar, hem de uzun vadede daha çok kilo alıyorlar.

Şeyda Coşkun Kilo Verme Tavsiyeleri

 

Yürüyüş Yapın

yuruyerek-kilo-verme

-Günde kesinlikle 1 saat açık havada yürüyüş yapmalısınız.

 

Bol Bol Su İçin

suicme460

-Bol miktarda su içmeli ve kafein içeren çay kahve, asitli içecek gibi sıvıları abartmamalısınız.

 

Şok Diyet Listeleri Sakıncalıdır

az-porsiyon

-Kısa süreli diyet programlarının ardından asla eskisi kadar çok besin tüketmemelisiniz, aksi halde daha fazla kilo alabilirsiniz.

 

Merdiven Kullanın

merdiven

-Evinizde asansör kullanıyorsanız, merdiven kullanmalısınız.

 

Bitki Çayı Tüketin

yesil-cay-nedir

– Saat 16:30’dan sonra çay tüketimi önerilmemekte, 16:30’dan sonra ise, melisa çayı, papatya çayı ve rezene çayı gibi bitki çaylarının tüketilmesi önerilmektedir.

 

Günde 3 öğün yemeye özen gösterin

kahvalti

Günün 3 öğünü olan sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği aynı besinler tüketilecek:

 

Meyve Candır

meyve-tabagi

3 öğününde de aşağıda tarifi vermiş olduğumuz karışım yenmeli ve öğün aralarında ara öğün olarak 1 adet mevsim meyvesi yenmelidir.

 

 

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir